Ти та твоя родина готові жити сучасно? Це просто фан-та-стично!
Давай разом зробимо 10 простих кроків, які познайомлять тебе з головними трендами та важливими акцентами життя!
#1. Прислухатися до власних потреб
Перший крок, який варто зробити, – це крок назустріч собі. У швидкому ритмі життя ми надто рідко чуємо сигнали свого тіла. Ми не слухаємо, коли організм каже: «Гей, зупинись, послухай, що я тобі кажу!», «Почуй мене!», адже звикли бігти, не звертаючи на себе уваги.

Жити усвідомлено, бути в моменті та чути себе – всесвітній тренд. Вмінню прислухатися до себе треба вчити своїх дітей – особливо це стосується підлітків, які в перехідному віці неначе заново знайомляться зі своїм тілом. Любов до себе та самоповага в першу чергу виникають саме на такому підґрунті – коли ти зі своїм тілом стаєш кращими друзями, життя починає грати новими барвами й дарує гармонію!
#2. Споживати свідомо
Споживати свідомо – безперечний тренд. Завдяки обізнаності та уважності ти піклуєшся і про навколишнє середовище, і про себе та близьких!

Приміром, чудова звичка, яку варто прищети всій родині, – це читання етикеток перед купівлею будь-якого продукту. На що звертати увагу в першу чергу? Звісно, на калорії та кількість цукру, якщо ти стежиш за фігурою та вживанням солодкого. Відповідальний виробник обов'язково детально розповість про склад продукту на етикетці.

Вміння читати етикетки позбавить тебе багатьох забобонів і харчових «страшилок», в які ми чомусь віримо, не задумуючись. Ось тобі приклад: дехто досі вважає, що солодкий газований напій «Fanta з апельсиновим соком» містить штучні компоненти. А ти читала етикетку? Тут присутній апельсиновий сік і прописана кількість цурку та калорій, що допоможе тобі порахувати добову норму.

Бережи себе і близьких, вчи дітей – а особливо підлітків – читати й розуміти, що написано на етикетках, це допоможе їм орієнтуватися та піклуватися про себе самостійно при вживанні продуктів.
#3. Жити в стилі mindfulness
Важливий крок до гармонії – це те, що називається модним словом mindfulness. Якщо простими словами, то майндфулнес – вміння бути тут і зараз, тобто жити, усвідомлюючи кожну мить.

Mindfulness не передбачає жодного стресу чи біганини! Просто будь тут і зараз. Відволочись від планів і спогадів. Відчуй, який на дотик килим під ногами. Послухай, як шумить вода у крані. Обійми дитину. Вислухай коханого. Погладь кота. Не відкладай жодної дрібниці, яка може заспокоїти та підняти настрій.
#4. Бути в контакті з дітьми
Спільні активності, прогулянки та зайняття спортом роблять нас із дітьми справжніми друзями. Адже розділені інтереси та переживання справді сприяють зміцненню сімейних зв'язків – стверджують психологи. Тож радимо частіше вибиратися до спортзалу чи на природу всією родиною!

Важливою частиною контакту з дітьми є також піклування про їх гарне самопочуття незалежно від віку. Приміром, не можна забувати, що дитячий організм схильний до зневоднення під час активних ігор. Подбай про себе та дітей – візьми на природу пляшку улюбленого напою всієї родини – Fanta, якою так приємно смакувати разом!
#5. Піклуватися про питний режим
Думати про здоров'я день у день теж чималий крок до фантастичного життя! Навколо всі говорять про правильне споживання рідини, адже від цього залежить чудове самопочуття та гарний настрій усієї родини!

Проте пити саму лише воду необов'язково! Разом із питною водою можна споживати чай, соки, солодкі газовані напої – просто не забувай про їх калорійність та кількість цукру, і все буде гаразд! А якщо до столу більше хочеться подати скляночку смачної «Fanta з апельсиновим соком» – немає жодних причин собі відмовляти!
#6. Пам'ятати про користь вітамінів
Фантастичне життя – це здорове життя! Тож важливо, аби і ти, і вся твоя родина вживали достатню кількість вітамінів незалежно від сезону. І якщо влітку кращим рішенням можуть стати свіжі овочі та фрукти, то зі зміною сезону треба трохи переглянути сімейні звички.

У холодну пору року треба більше уваги приділити вітаміну С – саме він посилить ваш імунітет і врятує близьких від застуд. А отримати його можна з найрізноманітніших джерел. Пам'ятай, що повне вітамінів харчування може бути ще й дуже смачним! Твій підліток не в захваті від настою шипшини? Налий йому склянку «Fanta з апельсиновим соком»!
#7. Думати про навколишнє середовище
Ми отримали цю планету у спадок від батьків та передамо власним дітям. Тож важливо лише покращувати її стан, а отже, свідомо ставитися до переробки сміття та родинних закупівель. Навчайся сама та навчай дітей ставитися з любов'ю до світу, в якому ми живемо.

Аби дбати про навколишнє середовище, варто послідовно дотримуватися бодай кількох принципів. Приміром, принципів 5R: refuse, reduce, reuse, recycle, rot (відмовляйся, скорочуй споживання, використовуй повторно, переробляй, компостуй). Чи правильно ти розумієш, як вони працюють?
Перевір себе за допомогою екоекзамену!
#8. Бувати на природі
Мало з чим можна порівняти спокій та гармонію, які дарує нам перебування на природі. Незалежно від пори року завжди варто вибратися бодай на годинку за місто, у ліс чи в парк. Навіть така невеличка мандрівка у приємній компанії подарує заряд позитиву та жаданий відпочинок усій родині.

До того ж сонце та свіже повітря додадуть сил організму, а красиві нові фотографії в сімейному альбомі ще нікому не завадили!
#9. Отримувати радість від спілкування
Можливо, ти чула про принцип щастя по-датськи під назвою хюґе. Жити в стилі хюґе – значить робити все, аби почуватися затишно й комфортно. Сімейні посиденьки, спільний перегляд улюблених старих фільмів, родинний пиріг, який готується і дорослими, і дітьми разом, – все це складники справжнього щастя.

Важливіше, що рідні люди поряд, тепла бесіда за вечерею та м'який плед, аніж великі досягнення та всесвітнє визнання, – кажуть скандинави. Мабуть, до їх думки варто прислухатися, адже з року в рік саме цей регіон показує найвищий індекс щастя серед населення.
#10. Робити життя фантастичним!
Фан, драйв та жага до життя – от що рухає нами на шляху до щастя! Ніколи не переставай дивуватися новому й радіти тим можливостям, що є. І звісно ж, такий світогляд вкрай потрібно передати дітям.

Робити життя фантастичним під силу кожному з нас. А твоїм чарівним помічником у цій фантастичній подорожі може стати Fanta, апельсиновий солодкий газований напій № 1 в Україні*. Улюблений смак єднає близьких та дарує незабутні миті, проведені разом.

Fanta дбає про цікаві івенти для твоєї родини – приміром, нещодавно фантастичний майданчик на сімейному фестивалі Family Day у Києві зібрав десятки родин, мам та підлітків, аби розповісти більше про смачний і корисний напій, який дарує оранжевий настрій та нескінченний фан.

*Посилання на дослідження